El. paštas: info@jovila.lt
Telefonas: +370 635 55386 +370 684 78707

Nida » (Mingės kaimas) » Kintų tvenkiniai » Ventės ragas » Nida

Tai 6-6,5 valandos kelionė iš Nidos per marias, Nemuno deltą ir Minijos upe aukštyn iki Kintų tvenkiniuose esančios "Žvejų užeigos", nuo kurios kelionė prasitęs autobusu iki Ventės rago.

Plaukdami Minijos upe praplauksime vadinamąją „Mažąją Lietuvos Veneciją“ – senąjį etnografinį Mingės kaimą, įsikūrusį Nemuno deltoje, kurio vienintelė gatvė yra upė, o susisiekimo priemonė – valtis.

Pasiekę "Žvejų užeigą" žvejai mėgėjai, vietoj kelionės į Ventės ragą, galės žvejoti upėtakius Kintų tvenkiniuose (už atskirą mokestį), kuriuos virėjas iškart ir iškeps.

Keliaujantys savais dviračiais galės savarankiškai pasigrožėti Kintų apylinkėmis.

Kiti toliau keliausime autobusu link Ventės rago. Ten aplankysime pačiame rago smaigalyje 1929 m. įkurtą Ornitologijos stotį, 1863 m. statytą vieną iš septynių Lietuvos švyturių – Ventės švyturį. Čia gėrėsimės nuostabiais Kuršių marių, Kuršių nerijos, Rusnės salos vaizdais.


Sugrįžę į „Žvejų užeigą“ skanausime gardžią, ant laužo virtą žuvienę, vaišinsimės pikniku.

Tęsdami kelionę atgal į Nidą laivu, grožėsimės Nemuno deltos ir Kuršių nerijos unikaliu kraštovaizdžiu.

Kitas šios išvykos variantas: iš Nidos laivu plaukiame į Mingės kaimą, iš kurio autobusu važiuojame į valandos ekskursiją Ventės rage, kurią praves patyręs ornitologas. Grįžę Mingės kaimo sodyboje verdame ungurių žuvienę (visi norintys kviečiami dalyvauti žuvies paruošimo ir žuvienės virimo procese), užkandžiaujame, ir pasistiprinę grįžtame į Nidą.

Kelionės kaina su pikniku ir ekskursija į Ventės ragą 32 eur/žm. Vaikams taikomos nuolaidos.


Ši kelionė organizuojama grupėms ir pavieniams keleiviams.

Šios kelionės kainos ir užsakymas

< Atgal