El. paštas: info@jovila.lt
Telefonas: +370 635 55386 +370 684 78707

Klaipėda » Juodkrantė » Nida » Uostadvaris » Mingė » Klaipėda

Dienos kelionė po Kuršių marias (apie 12 valandų, iš jų maždaug 4 laisvos valandos). Kruizo metu grožėsitės unikaliu Kuršių nerijos kraštovaizdžiu, praplauksite visas 4 žvejų gyvenvietes: Juodkrantė, Pervalka, Preila, Nida, ir žymiąsias Mirusias kopas.

Stabtelėsite Juodkrantėje, kurioje siūlytume aplankyti Raganų kalną ir paskanauti šviežios žuvies patiekalų. O sustoję Nidoje būtinai užsilipkite į kopas ar išsinuomoję dviračius apvažiuokite gyvenvietę ir nulėkite išsimaudyti jūroje.

Juodkrantėje ruošiame žuvies patiekalų pietus, plaukimo metu siūlome vaišintis užkandžiais. Nidoje siūlome organizuotas aktyvias pramogas.

Kelionės organizuojamos žmonių grupėms ir kaina priklausytų nuo pasirinkto laivo.

Maršrutą galime pailginti, iš Nidos perplaukiant marias iki Nemuno žiočių, aplankyti Uostadvarį ir Mingės kaimą.

Siūlomas dar vienas maršrutas: iš Klaipėdos plaukti iki Juodkrantės (trumpas sustojimas) ir kirsti marias iki Nemuno deltos, pakeliui praplaukiant palei Mirusias kopas, Pervalkos ir Preilos gyvenvietes. Įplaukus į deltą, trumpai stabtelėsime Uostadvaryje (siūlome užsilipti į senąjį švyturį) ir pasieksime Mingės kaimą - vadinamą "mažąją Lietuvos Veneciją". Vakarop grįžtame atgal į Klaipėdą.

Šios kelionos kainos ir užsakymas

 

< Atgal