El. paštas: info@jovila.lt
Telefonas: +370 635 55386 +370 684 78707

2 dienų poilsis ir pramogos pamaryje: Mingė » Juodkrantė » Nida » Mingė

Tai turininga ir nuotaikinga išvyka laivu su maitinimu ir pramogomis, nakvyne Nemuno deltos gyvenvietėje, pirtele ir vakarojimu.

Kelionės metu susipažinsite su Kuršių marių pakrantėse įsikūrusiomis gyvenvietėmis, pailsėsite šiame ramybe ir harmonija dvelkiančiame krašte, pasiplaukiosite Kuršių mariose, papramogausite ir paskanausite žuvies patiekalų.

Galite rinktis, ar plaukti ilgesniu maršrutu, siekiant Juodkrantę ir Nidą (apie 11 val.), ar trumpesniu maršrutu, aplankant Nidą ir Uostadvarį (apie 7 val.). Populiaresnis yra trumpesnis maršrutas.

Pasirinkę ilgesnį maršrutą, ryte išplaukiate laivu iš Mingės kaimo prieplaukos. Plaukiate Minijos upe, praplaukiate Ventės ragą ir plaukdami per marias, pasiekiate Juodkrantės gyvenvietę, kur šalia marių esančioje Žvejo užeigoje „Žuvelė“ siūlome paragauti žuvienės, verdamos pagal tradicinį žvejų receptą, vietinės keptos ir šviežiai rūkytos žuvies. Toliau kelionę tęsite laivu iki Nidos, praplaukdami Mirusias kopas, Pervalkos ir Preilos gyvenvietes.

Pasirinkę populiarųjį trumpesnį maršrutą, išplaukę iš Mingės kaimo, laive vaišinsitės žuviene ir rūkyta žuvimi, grožėsitės Nemuno delta ir marių platybe. Nidoje turėsite keletą laisvų valandų pasivaikščioti po gyvenvietę, užsilipti į Parnidžio kopas, apvaikščioti muziejus arba išsinuomojus dviračius nulėkti iki jūros ir išsimaudyti. Papildomai siūlome gidą Nidoje, akyvias pramogas (žygius dviračiais, kanojomis, vėjaračiais), įvairius komandos formavimo žaidimus ir edukacines dirbtuves.

Iš Nidos laivas Jus nuplukdys atgal į Mingės kaimą. Pakeliui aplankysite Uostadvarį (galėsite užsilipti į švyturį). Nemuno deltos gyvenvietėse pasiūlysime nakvynę: mediniuose poilsio nameliuose, sodyboje ant upės kranto, ar viešbutyje su individualiais patogumais.

Vakare Jūsų laukia šašlykai, kepti ant laužo, pakūrenta pirtis ir vakarojimas. O ryte šeiminkai paruoš pusryčius. Jūs turėsite laisvo laiko pažvejoti, pažaisti lauko žaidimus, pasivažinėti sausumos ar vandens dviračiais, išbandyti ekstremalias pramogas su vandens slidėmis. Siūlysime edukacinius užsiėmimus su etnografe ir pamario krašto papročiais, vietiniais amatų meistrais (kalvystės, žvejybos, žiedimo, žuvies rūkymo ir pan.), kulinarinio paveldo degustacijas.

Išvykos organizuojamos grupėms pagal užsakymą

Į programą įskaičiuota laivo nuoma, maitinimas laive (žuvies piknikas) ir sodyboje (vakarienė ir pusryčiai), nakvynė mediniuose poilsio nameliuose ir pirtis vakarui. Kainą tiksliname priklausomai nuo žmonių skaičiaus ir pageidaujamų paslaugų.

Papildomai siūlome profesionalų gidą, autobuso nuomą, renginio vedėją ir didžėjų, varžybas ir komandinius žaidimus, edukacinius užsiėmimus, aktyvias pramogas ir kitas pageidaujamas paslaugas.

Laivai, plaukiantys iš Nemuno deltos >>

Kolektyvo 2 dienų išvyka laivu su nakvyne >> kaina ir užsakymas

 

 

< Atgal